przemysłowa

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników

 • Drukarka do wszywek, metek tekstylnych Novexx XLP 504 TCS do cięcia i układania wszywek

  Sprawdź cenę.

  Drukarka wszywek marki Novexx stworzona z myślą o produkcji wszywek tekstylnych. Zestaw wyposażony jest w drukarkę nóż oraz sztapler.

 • Aplikator ECO 3000

  Sprawdź cenę.

  Głównym elementem systemu etykietującego jest głowica etykietująca Eco-3000. Jest to wielozadaniowa, prosta w obsłudze jednostka idealna dla zastosowań przemysłowych. Etykiecierka ta pozwala na ustawienie wszelkich istotnych parametrów pracy urządzenia. Eco-3000 jest głowicą w pełni automatyczną. Obsługa jest bardzo prosta i może być opanowana po bardzo niewielkim szkoleniu. Do obsługi wystarcza zapamiętanie kilku czynności. Za wyjątkiem […]

 • Etykieciarki ARCA

  Sprawdź cenę.

  Jako jedna z dwóch firm w Polsce kompleksowo serwisujemy aplikatory firmy ARCA. W sprawie ofert na urządzenia ARCA prosimy o kontakt lub wizytę w naszym głównym biurze. ZARTEN Zbrojewscy Sp. J. 93-361 Łódź, ul. Kwietniowa 30A tel. kom. 664 041 724

 • Eidos Coditherm

  Sprawdź cenę.

  Moduły z serii coditherm znajdują zastosowanie przy znakowaniu różnych produktów np: komponentów medycznych, opakowań z tworzyw sztucznych, elementów metalowych, przewodów elektronicznych, węży wodnych, opakowań  w branży spożywczej, części mechanicznych w branży automotive i nie tylko. Zarten jako jedna z dwóch firm w Polsce jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Eidos, prowadzi kompleksowy serwis wszystkich urządzeń tej marki. […]

 • Eidos Etykieciarka Printess

  Sprawdź cenę.

  Wysokiej jakości urządzenia firmy Eidos znajdują zastosowanie przy najbardziej skomplikowanych liniach produkcyjnych. Etykieciarki printess to idealne rozwiązanie do pracy w trudnych warunkach i do pracy ciągłej. Zarten jako jedna z dwóch firm w Polsce jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Eidos, prowadzi kompleksowy serwis wszystkich urządzeń. Dzięki szkoleniom we włoskiej siedzibie Eidos nasi technicy szybko diagnozują usterki i […]

 • CAB XC6

  CAB XC6

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB XC6 jest profesjonalną, nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań przemysłowych. Jednostka ta, posiada dwie głowice drukujące dla jednoczesnego zadruku etykiety w dwóch kolorach.  Pierwsza stacja drukująca jest dodatkowo wyposażona w mechniam oszczędzania kalki.

 • CAB XC4

  CAB XC4

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB XC4 jest profesjonalną, nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań przemysłowych. Jednostka ta, posiada dwie głowice drukujące dla jednoczesnego zadruku etykiety w dwóch kolorach.  Pierwsza stacja drukująca jest dodatkowo wyposażona w mechniam oszczędzania kalki.

 • CAB XD4

  CAB XD4

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB XD4 jest profesjonalną, nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań przemysłowych. Jednostka ta, posiada dwie głowice drukujące dla jednoczesnego zadruku obustronnego. Szczególnie dobrze się sprawdza przy zadruku obustronnym wszywek tekstylnych oraz tub termozgrzewalnych.

 • CAB EOS4

  CAB EOS4

  Sprawdź cenę.

  Nowość. Drukarka CAB EOS4 jest profesjonalną i bardzo nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań półprzemysłowych. Wyposażona jest w duży, dotykowy, graficzny wyświetlacz LCD. W drukarce stosowane kalki TTR o standardowych nawojach (do 360m) i różnych szerokościach (do 110mm) na gilzie 1”.

 • CAB EOS1

  CAB EOS1

  Sprawdź cenę.

  Nowość. Drukarka CAB EOS1 jest profesjonalną i bardzo nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań półprzemysłowych. Wyposażona jest w duży, dotykowy, graficzny wyświetlacz LCD. W drukarce stosowane kalki TTR o standardowych nawojach (do 360m) i różnych szerokościach (do 110mm) na gilzie 1”.

 • CAB A8+

  CAB A8+

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB A8+ jest profesjonalną drukarką termotransferową przystosowaną do ciężkich warunków przemysłowych. Jednostka ta umożliwia nadruk na papierowych lub foliowych etykietach samoprzylepnych oraz przywieszkach kartonowych o maksymalnej szerokości materiału 235mm i długości jednej etykiety do 2000mm.

 • CAB A6+

  CAB A6+

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB A6+ jest profesjonalną, nowoczesną drukarką termotransferową przystosowaną do ciężkich warunków przemysłowych. Jednostka ta umożliwia nadruk na szerokich, papierowych lub foliowych etykietach samoprzylepnych oraz przywieszkach kartonowych o maksymalnej szerokości materiału 180 mm.

 • CAB A4+M

  CAB A4+M

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB A4+M jest profesjonalną, nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań przemysłowych. Cechą szczególną tej drukarki jest to, że drukuje centralnie. Jednostka ta, przystosowana jest do druku nawet bardzo wąskich lub grubych materiałów. W drukarce stosowane kalki TTR o standardowych nawojach (do 500m) i różnych szerokościach (do 110mm) na gilzie 1”.

 • CAB A4+

  CAB A4+

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB A4+ jest profesjonalną, nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań przemysłowych. Jednostka ta, poza etykietami samoprzylepnymi przystosowana jest do nadruków na nylonie i satynie, nie stwarza problemów z pływaniem materiału i elektrostatyką. W drukarce stosowane kalki TTR o standardowych nawojach (do 500m) i różnych szerokościach (do 110mm) na gilzie 1”.

 • CAB A2+

  CAB A2+

  Sprawdź cenę.

  Drukarka CAB A2+ jest profesjonalną, nowoczesną drukarką termotransferową do zastosowań przemysłowych. Jednostka ta, poza etykietami samoprzylepnymi przystosowana jest do nadruków na nylonie i satynie, nie stwarza problemów z pływaniem materiału  i elektrostatyką. Maksymalna szerokość materiału drukowanego do 67mm.