Serwis

AUTORYZOWANY SERWIS Drukarek Termotransferowych, Aplikatorów i Etykieciarek

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz dostarczaniem części zamiennych do urządzeń, znanych producentów takich jak: Avery Dennison, Cab, Zebra, Toshiba, Intermec, Citizen, TSC, Datamax i. in. Dzięki dużemu magazynowi części zamiennych i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie naprawić również sprzęt w miejscu jego pracy.

Prowadzimy również serwis w formie wysyłkowej. Czas jaki jest potrzebny na naprawę urządzenia oraz transport po uzgodnieniu i akceptacji wszystkich szczegółów to trzy dni robocze. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt przed wysyłką sprzętu z naszym działem handlowym. Każda paczka z naprawionym sprzętem jest przez nas solidnie zabezpieczana i ubezpieczona na kwotę nie mniejszą niż wartość przesyłanego urządzenia.

W naszym centrum serwisowym mamy także możliwość diagnozy oraz przeprowadzenia napraw elektroniki w drukarkach, ograniczając naprawę jedynie do wymiany uszkodzonych układów elektronicznych na płycie bez konieczności kosztownej wymiany całej płyty elektronicznej.

Serwis ZebraSerwis Citizen ,Serwis Avery DennisonSerwis CABSerwis ToshibaSerwis Novexx, Serwis Carl Valentin, Serwis Sato

Oferujemy również szkolenia w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń do znakowania i etykietowania produktów. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu profesjonalne doradztwo oraz opiekę serwisową jak i serwis doraźny urządzeń drukujących metodą termotransferową.