Drukarki i Etykieciarki

Urządzenia wykorzystywane do druku informacji w postaci tekstu, znaków graficznych oraz kodów kreskowych. Poszczególne modele drukarek mogą być wykorzystywane w warunkach przemysłowych jak i biurowych. Urządzenia w naszej wykorzystują technologie druku termiczną i termotransferową mają możliwość druku na materiałach takich jak: etykiety samoprzylepne, wszywki tekstylne, pielęgnacyjne, nylon, satyna, kartoniki i zawieszki informacyjne, karty magnetyczne.

W naszej ofercie znajdziecie państwo pełen wachlarz urządzeń drukujących metodą termotransferową. Nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu, szkoleniach z zakresu obsługi i utrzymanie techniczne sprzętów pozwala nam dzisiaj na dopasowanie modelu drukarki, modułu drukującego idealnie do potrzeb każdego Klienta.

Przejdź do katalogu z drukarkami termotransferowymi.

Etykieciarki i moduły drukujące
W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt etykietujący i drukująco- etykietujący. Projektujemy i realizujemy zamówienia na systemy etykietujące na liniach produkcyjnych oraz liniach w halach magazynowych. Mamy doświadczenie przy przezbrojeniach etykieciarek w nowe moduły drukujące. U nas można zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości takich firm jak AVERY DENNISON, EIDOS, ARCA, SATO, ZEBRA, CAB-Hermes.

Przejdź do katalogu z aplikatorami.

Tekstylia
W naszej firmie prowadzimy dział usług gdzie produkowane są wszywki/metki dla przemysłu tekstylnego. W związku ze stycznością na co dzień z obsługą drukarek do tekstyli wypracowaliśmy usprawnienia i dedykowane rozwiązania do odpowiednich modeli urządzeń zdolnych do druku takich materiałów jak nylon i satyna.